شارژر موبایل، بخش جدا نشدنی از تلفن همراه

نویسنده : نوید خراسانی ۱۹:۰۶:۳۲ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

شارژر موبایل، بخش جدا نشدنی از تلفن همراه

شارژر موبایل، بخش جدا نشدنی از تلفن همراه

شارژر موبایل، اصلی ترین بخش لوازم جانبی موبایل

تلفن های همراه امروزه بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره ما هستند. این وسایل ارتباطی به عنوان ابزار مهم زندگی به شما این امکان را می دهند تا مکالمات خود را وقتی حتی در حال حرکت هستید نیز انجام دهید. لوازم جانبی موبایل نیز به اندازه همان گوشی ها مهم هستند. این لوازم عموما به عنوان بخشی از خود گوشی در جعبه ی آن ارائه می شوند. شارژر موبایل یکی از اجزای اصلی گوشی های همراه هستند. با ورود جدیدترین گوشی ها، خریداران متوجه شده اند که باید اهمیت زیادی برای این وسیله قائل باشند. یک گوشی با پیشرفته ترین و جدیدترین ویژگی ها، به یک باتری ساده برای برقراری ارتباط نیاز دارد. بدون باتری، آن همه ویژگی به هیچ دردی نمی خورد.

 

شارژر موبایل

برند های تجاری و شارژر موبایل

اکثر گوشی های موبایل دارای باتری یون لیتیوم هستند. این باتری ها قابلیت شارژ دارند. یعنی این که با یک بار خالی شدن نیازی نیست آن ها را دور بیندازید، مگر اینکه نیاز به تعویض داشته باشند. تولیدکنندگان برتر موبایل مانند نوکیا، سامسونگ، پاناسونیک، موتورولا و دیگر برند های بزرگ گوشی در دنیا در جعبه ی گوشی تعدادی از این لوازم را نیز ارائه می کنند که شارژر موبایل نیز جزو این لوازم است. اگر دقت کرده باشید می بینید، شارژر موبایل اصلی که خود شرکت در جعبه ی گوشی قرار می دهد از کیفیت بالایی برخوردارند.

گوشی چقدر باید شارژ شود؟

ممکن است مدل های مختلف گوشی با یک شارژر موبایل کار کنند اما این عمل ممکن است خطرناک باشد و برای همین به هیچ عنوان توصیه نمی شود. همچنین باید در هنگام شارژ مجدد مراقب باشید تا گوشی شما در پریز برق برای ساعات زیادی نماند. این بی توجهی باعث می شود باتری شما بیش از حد شارژ شود که می تواند منجر به کاهش عمر باتری شود. متخصصان توصیه می کنند گوشی را بدون اینکه از برق در بیاورید از 15 درصد به شارژ زده و تا 95 درصد از برق بکشید. اگر فراموش می کنید حتما از اپلیکیشن مدیریت شارژ AccuBattery استفاده کنید.

شارژر موبایل

شارژر و سازگاری

شارژر موبایل شاید به اندازه ی خود گوشی موبایل مهم باشد چرا که جزو اصلی ترین لوازم جانبی موبایل است و همه جا باید همراهتان باشد. وقتی در مورد این دسته از لوازم جانبی صحبت می کنیم، یکی از مواردی که از اهمیت بیشتری برخوردار است، عامل سازگاری است. سازگاری یعنی برای شارژ گوشی نوکیا، فقط شارژر نوکیا می بایستی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از دیگر شارژرها که به راحتی در سوکت شارژ گوشی شما قرار می گیرند ممکن است حتی با یک بار استفاده نیز باعث خراب شدن باتری شود.

اگر به دنبال خرید شارژر موبایل هستید، پیشنهاد ما به شما خرید از سایت های معتبر است. اورنج جانبی،  فروشگاه آنلاین لوازم جانبی موبایل با فروش آداپتور شارژر و چندراهی برق، کابل و شارژر وایرلس می تواند شما را در پیدا کردن لوازم اصلی موبایل یا ملزومات وابسته به آن کمک کند.

توصیه نهایی

همچنین توصیه ما به شما این است که این دسته از لوازم جانبی موبایل مانند کابل، باتری و آداپتور را حتما به عنوان ابزار یدکی همراه با خود داشته باشید. چه در مسافرت و چه در منزل وجود این موارد بسیار لازم است. دیگر توصیه ی ما به شما استفاده از شارژر موبایل اصلی است. بیشتر از آن که گول کلمه ی فست شارژ یا شارژ سریع را بخورید، سعی کنید جنسی که می خرید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

درباره نویسنده

نوید خراسانی

نوید خراسانی

وبلاگ فروشگاه لوازم جانبی موبایل اورنج جانبی

مطالب مرتبط