آیا باید برای گوشی خود از قاب استفاده کنیم؟

نویسنده : نوید خراسانی ۱۹:۴۳:۲۸ ۱۴۰۰/۰۱/۰۵

آیا باید برای گوشی خود از قاب استفاده کنیم؟

آیا باید برای گوشی خود از قاب استفاده کنیم؟

قاب گوشی به چه دردی میخورد؟

ممکن است فکر کنید که قاب گوشی فقط مخصوص این است که گوشی تان را درون آن قرار داده و بگذارید داخل جیب پشت شلوار تان اما خب بهتر است جور دیگری فکر کنید. در این مقاله به این می پردازیم که اصلا قاب گوشی به چه دردی میخورد؟

 

محافظت در برابر افتادن:

اصلا مهم نیست که چقدر مراقب باشید نیروی جاذبه از شما قویتر است. در طول سالهایی که صاحب گوشی تان هستید احتمالاً حداقل یک یا دو بار گوشی از دستتان می افتد. هر چند گوشی های اندرویدی کمی سفت و سخت تر ساخته شده اند و به احتمال زیاد از افتادن های گاه به گاه جان سالم به در می برند اما همین گوشی ها هم کافی است یک بار جوری بیفتند که نابود شوند. از سویی، آیفون، اگرچه از ظاهری زیبا بهره مند است، اما اگر بیفتد احتمال شکستنش بسیار بیشتر از گوشی های اندرویدی است، بنابراین اینجاست که نقش قاب گوشی حیاتی تر می شود.

قاب گوشی

ارزش فروش دست دوم:

حتی اگر در مورد خراش های کوچک روی گوشی خود چندان وسواس نداشته باشید اما بسیاری از مردم اینگونه نیستند و برایشان مهم است. گرچه گوشی شما بدون قاب ممکن است هیچوقت از دستتان نیفتد و هیچوقت هم کوچکترین ترکی بر ندارد، اما استفاده از گوشی بدون قاب خط و خراش هایی روی گوشی شما به جا میگذارد که اگر بخواهید گوشی را بفروشید از ارزش آن می کاهد. قابی که روی گوشی میگذارید باعث می شود تا بدنه ی گوشی همیشه نو و زیبا بماند.

 

گوشی به راحتی کثیف نمی شود:

وقتی قابی روی گوشی خود قرار می دهید فقط ممکن است گوشه های لبه ی قاب کثیف شوند و از خطر چربی و خاک و بقیه ی مسائلی که باعث می شود گوشی شما بدنه اش آسیب ببیند جلوگیری می کنید. جدا از کثیفی نور مستقیم خورشید ممکن است گاهی رنگ بدنه ی گوشی را تغییر دهد. قاب گوشی باعث می شود تا هیچگاه نور خورشید رنگ بدنه را نبرد. برای جلوگیری از هر گونه آسیب به گوشی، کارشناسان اورنج جانبی بزرگترین فروشگاه آنلاین خرید لوازم جانبی موبایل می توانند در معرفی انواع قاب گوشی در هر رنگ و جنس و برای هر گوشی که بخواهید شما را یاری نمایند.

قاب گوشی

پیدا کردن سریع گوشی:

فکر کنید به مهمانی یا کلاس یا جلسه ای رفته اید و به گوشی تان نیاز پیدا می کنید. قبل از ورود به خیلی از کلاسها، جلسات، مهمانی ها و غیره از مدعوین می خواهند تا گوشی شان را در جعبه ای بگذارند تا مزاحمتی برای دیگران نداشته باشد، یا تقلبی صورت نگیرد یا حتی بخواهند زمانی را در جمع با دوستان بگذرانید بدون آن که حواس تان جای دیگری پرت شود. فرض کنید یک لحظه به گوشی تان نیاز داشته باشید و تعداد مدعوین هم زیاد باشد و با چیزی که مواجه می شوید حجم انبوهی از گوشی های هم شکل و هم رنگ جلوی چشمان شما در جعبه ی مخصوص نگهداری گوشی است. بهتر است از قابی استفاده کنید که گوشی تان همیشه قابل شناسایی باشد. اصلا فرض کنید روی میز کارتان در حال انجام کاری هستید و یک لحظه اگر فکر کنید گوشی تان نیست دچار استرس و سردرگمی می شوید و بد اینجاست که تمام حواس تان از کار به سمت گوشی پرت شود. پس قاب گوشی می تواند باعث شود سریع تر گوشی تان را پیدا کنید.

درباره نویسنده

نوید خراسانی

نوید خراسانی

وبلاگ فروشگاه لوازم جانبی موبایل اورنج جانبی

مطالب مرتبط